מוסך: 9241*, אולם: 03-5700888

מיצובישי טרייטון

//מיצובישי טרייטון
מיצובישי טרייטון 2017-09-23T22:57:04+00:00

הטנדרים של מיצובישי מהווים אמת מידה בעולם לאמינות, חוסן וביצועים, ואף בישראל יצרו לעצמם שם של סוסי עבודה אמינים וקשוחים בכל תוואי שטח. מאז שמיצובישי התחילה למכור בישראל את ה- L200, הטנדרים שלה נחשבים לטובים ביותר מסוגם, ועם הטרייטון החדש מיצובישי מראה שהיא עדיין שולטת בשוק הטנדרים ביד רמה.

עם הטרייטון L200 החדש, מיצובישי מציגה קפיצת מדרגה משמעותית לעומת ההאנטר אותו הוא החליף, וזאת בעזרת שלדה קשיחה יותר, מנוע חזק יותר ואבזור רב יותר, כולל אבזור בטיחות חשוב הכולל 7 כריות אוויר ובקרת יציבות. העיצוב החיצוני של המיצובישי טרייטון חדש ויפיפה, אך יחד עם זאת מעביר תחושה מפנקת וחסונה גם יחד.

מיצובישי העבירה את תא הנוסעים של הטרייטון שדרוג משמעותי, ומי שיכנס לגרסת ה- Dakarהמפוארת והמאובזרת לא יוכל להתעלם מכך. הטרייטון מציע איכות חומרים נדירה לסגמנט שלא ישמיעו קול מחאה גם תחת לחץ פיזי לא מתון בעליל. שפע האבזור המותקן בטרייטון כולל חיישני אורות וגשם, פנסי קסנון, התרעה על סטיה מנתיב ועוד, ותפעול המערכות יהיה מוכר לכל מי שנסע בזמן האחרון ברכביה המצוינים של חברת מיצובישי.

יתרונות הטרייטון של מיצובישי על מתחריו ברורים ומוחלטים, וכוללים רדיוס סיבוב של 5.9 מ- כמעט כמו של רכב משפחתי מהשורה, כושר העמסה יוצא דופן של 1035 ק"ג, וארגז הטענה גדול ונוח לשימוש בעל דפנות גבוהות.
גרסת ה- DAKAR המפוארת של הטרייטון מציעה את המנוע החזק מנוע חזק עם 181 כ"ס, תיבה אוטומטית בעלת חמישה הילוכים ומערכת הסופר סלקט המפורסמת של מיצובישי המאפשרת לטרייטון לנסוע עם הנעה כפולה גם בכביש.

מיצובישי שוברת שיאים גם עם המנוע המותקן בטרייטון. מדובר במנוע בנפח 2.4 ל' עם 181 כ"ס ו- 43.8 קג"מ. פעולת המנוע שקטה להפליא והתיבה מעבירה הילוכים בחלקות מרשימה.מנוע הטרייטון מספק דחיפה משמעותית מאוד ומפתיעה לטובה המעמידה את מתחריו בצל. צרפו את כוח המנוע לנוחות הנסיעה הטובה ולריסון מרכב טוב, ותקבלו חבילה דינאמית מרשימה המסוגלת לספק רגעי פנאי לא מעטים לנהג המאושר.

החל מ -193,500 ₪.