מוסך: 9241*, אולם: 03-5700888

מיצובישי אטראז`

//מיצובישי אטראז`
מיצובישי אטראז` 2017-09-23T22:45:42+00:00

ברוכה הבאה לאולם מכירות י.שקד מיצובישי אטראז'. הדגם החדש מבוסס על הספייס סטאר השובבה אך עם מרווח פנים עצום ועם תא מטען בנפח של 450 ליטר. מחיר  -94,100  ש"ח. אתם לא תאמינו כשתשמעו את רשימת האבזור שמגיעה כסטנדרט ברכב..

בנתונים הטכניים ניתן לראות כי המשקל הקל של המכונית מאפשר לה להסתפק במנוע 1,200 סמ"ק המפיק 80 כ"ס. כך מצליחה המיצובישי אטראז' להגיע לצריכת דלק חסכונית במיוחד של כ-20.4 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת בשטח עירוני ובינעירוני. תיבת ההילוכים הרציפה מכוונת לנוחות מירבית ויכולה להביא את המכונית למהירות מירבית של 174 קמ"ש (180 בדגם הידני).
וכהמשך ישיר לאבזור העשיר בסעיף הבטיחות מציגה המיצובישי אטראז' 6 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות ומשיכה ומערכת, מערכת למניעת נעילת גלגלים – ABS, מערכת עזר לבלימה – BAS, מערכת לחלוקת עוצמת הבלימה EBD, מערכת עזר לזינוק בעלייה, מערכת ניטור לחץ אוויר בגלגלים, עוגני ISOFIX לעיגון כסאות בטיחות וסל-קל לילדים ולתינוקות, איתות בלימת חירות בפנסים האחוריים – וזוהי רק רשימה חלקית…

רשימת הפינוק גם היא ארוכה מאד וכוללת מערכת מולטימדיה בה מותקנות תוכנת GPS, מערכת שמע, דיבורית Bluetooth, ומצלמת רוורס לקלות החניה. מלבד אלו, מצויידת המיצובישי אטראז' במפתח קירבה חכם הנמצא בכיס הנהג ופוקד על פתיחת נעילת הדלת באופן אוטומטית ללא צורך במגע הנהג. במכונית מערכת בקרת אקלים, חיישן גשם להפעלה אוטומטית של המגבים וחיישן אורות להפעלה אוטומטית של הפנסים בהתאם למצב התאורה החיצונית. רוצים עוד? קבלו חישוקי מגנזיום כסטנדרט, ציפוי עור לידית ההילוכים ולגלגל ההגה…

כאמור, מחיר המכונית עומד על 94,900 ש"ח (ברמת אבזור Instyle) אך למי שמעוניין להוזיל עוד יותר את מחיר הרכב ישנו גם דגם ידני במחיר 89,900. צמצום משמעותי של רשימת האבזור (רמת אבזור Invite) תוריד את המחיר בעוד 1,000 ש"ח (גם בדגם הידני בהתאמה).

 

מיצובישי אטראז' היא פתרון מאד אטרקטיבי מבחינת מחיר ותמורה למשפחה. תא נוסעים מרווח מאד ומחיר נוח הפוכים את המיצובישי אטראז' לאחת המכוניות החשובות בהיצע של מיצובישי. כדי לשמוע פרטים נוספים אנו מזמינים אתכם לקפוץ לאולם התצוגה שלנו בברוך הירש 17 בני-ברק (מול קניון רמת גן). הקפה, עלינו.

לקטלוג מיצובישי אטראז' (PDF)