מוסך: 9241*, אולם: 03-5700888

מיצובישי אאוטלנדר

//מיצובישי אאוטלנדר
מיצובישי אאוטלנדר 2017-09-23T22:49:14+00:00

מיצובישי הציגה בישראל את מתיחת הפנים של האאוטלנדר, שכידוע זכה להיות רב המכר בקטגוריית רכבי הפנאי בארץ- ובצדק רב. הדור הנוכחי של האאוטלנדר הציע מנועי בנזין חזקים וחסכוניים, עיצוב מתקדם ורמת אבזור גבוהה, ובמתיחת הפנים שעבר האאוטלנדר מיצובישי רק חיזקה את נקודות החוזקה הללו.

העיצוב החיצוני של מיצובישי אאוטלנדר תמיד היה אחד מהקלפים החזקים שלו, ומתיחת הפנים רק שיפרה את מה שהיה נראה כמושלם:

החזית החדשה של האאוטלנדר נראית אלגנטית ומודרנית מאי פעם, ובמקביל משדרת חוסן ואגרסיביות בטוב טעם. הפנסים האחוריים קיבלו עיצוב חדשני וספורטיבי שמעצים את הדינאמיות של האאוטלנדר וממצב אותו כאחד מרכבי הפנאי-שטח היפים בקטגוריה.

האאוטלנדר החדש מבית מיצובישי מציע לנוסעיו את רמת בטיחות הגבוהה בקטגוריה שלו, וזאת בזכות מרכב בעל מבנה מיוחד הסופג ומסיט את כוחות הפגיעה בזמן תאונה, שבע כריות אוויר ומערכת מובילאיי שעוזרת למנוע תאונות עקב חוסר תשומת לב הנהג. כל מערכת הבטיחות הללו הביאו לאאוטלנדר של מיצובישי את הציון הבטיחות המקסימלי במבחני ה- EURO NCAP המחמירים.

תא הנוסעים של מיצובישי אאוטלנדר נשאר אחד מהתאים המפנקים והמרווחים בקטגוריה, עם שבעה מושבים מרווחים הניתנים לסידור גמיש לפי דרישה, אבזור רב הכולל בחלק מהדגמים כניסה והתנעה ללא מפתח, דלת תא מטען חשמלית, חיישני גשם, גג שמש, פנסי לד, בקרת אקלים, מראה המונעת סנוור ועוד. אין ספק שעם הדגם החדש של האאוטלנדר מיצובישי הציבה סטנדרטים חדשים לכל שאר מתחריה.
מנוע הבנזין המתקדם של מיצובישי (mivec) המותקן באאוטלנדר בנפח 2 ליטרים מספק 150 כוחות סוס עוצמתים ונהנה מטכנולוגיית clear tec המאפשרת פליטת מזהמים נמוכה ביותר וצריכת דלק פנטסטית. מיצובישי לא הסתפקה בנתונים אלה, ולכן ציידה בנוסף את האאוטלנדר במערכת stop&go ומצב ECO המשפרים את צריכת הדלק עוד יותר.