מוסך: 9241*, אולם: 03-5700888
Loading...

מוסך מיצובישי מורשה

/מוסך מיצובישי מורשה
מוסך מיצובישי מורשה 2017-01-26T21:35:41+00:00
שרותי מוסך
אצלנו במוסך מיצובישי שקד לקוח מרוצה הוא כרטיס הביקור שלנו. בעת הגעתך למוסך לשם טיפול, בדיקה או תיקון. אנו קשובים לצרכיך ותקציבך, ולאחר בדיקה יסודית ראשונית, אנו מייעצים ומציגים בפניך את אפשרויות תיקון התקלה ועלותה.

שרותי המוסך שלנו כוללים ביצוע איכותי בידי צוות העובדים שעבר הכשרה, הסמכה, השתלמויות והתעדכנות שוטפות אצל היבואן. כחלק מרמת השירות במחלקות השונות והמרווחות, אנו מקפידים על שימוש אך ורק בחלקי-חילוף מקוריים.

השימוש המוקדם במערכת דיאגנוסטיקה ממוחשבת, מאפשר להצביע במדויק על טיב התקלה, תוך בדיקת חיישני המערכות המתקדמות. במסגרת טיפולי המכונאות הכללית, איננו מזניחים את הפן הבטיחותי ומבצעים בדיקה מקיפה של הסרנים, המתלים, תיבת ההילוכים והבלמים. מחסן החלפים הגדול והמסודר הצמוד לשטח הטיפולים, דואג לזירוז משך הטיפול גם במחלקת הפחחות מיצובישי הנרחבת.

לעובדי מחלקת החשמל מיצובישי י. שקד ניסיון רב והבנה במגוון המערכות החדישות בדגמים השונים. כמו גם במחלקת מיזוג-האוויר, בהן נעשה שימוש בציוד מתקדם.

עם בוא החורף אנו מתפנים לבדיקות הכנה הכוללות את מצב הבלמים, מערכת החשמל, ההיגוי, תקינות המגבים, מצב הצמיגים ומערכת החימום. אנו מגלים אחריות כמו בכל טיפול תקופתי סטנדרטי ובמידת הצורך יוחלפו גם השמנים.

בנוסף אנו מספקים שירות יעוץ לפני רכישה או מכירת כלי הרכב. הכנה למבחן הרישוי השנתי- הטסט ובמקביל נעשה ככל יכולתנו לסייע במקרים רגישים של תיקון רכב לאחר תאונה, נציע פתרון לחידוש ושיפוץ וכן הפקת אישור תקינות מסודר לגביי חלקי החילוף שנעשה בהם שימוש- מטעם מכון התקנים. אנו נספק מידע אודות השתתפות חברת-הביטוח, שרותי שמאי רכב, סעיף ההשתתפות העצמית- וכן סיוע בשירותי זגגות.

להזמנת טיפול בטלפון למרכז שירות מוסך מיצובישי: 03-5707317

אודות מוסך מורשה מיצובישי י. שקד