מוסך: 9241*, אולם: 03-5700888

יונדאי i25 אקסנט

//יונדאי i25 אקסנט
יונדאי i25 אקסנט 2017-11-30T11:53:51+00:00

האקסנט מספקת חווית נהיגה מהנה על רכב עם עיצוב עתידני! מרחב פנימי מאוד מפנק שמצטייד בטכנולוגיה מתקדמת לחיסכון בדלק ולבטיחות! המראה הבולט המושך מבטים רכבים, האקסנט מציעה שילוב מושלם בין כלל המכלולים והטכנולוגיות ברכב, בנוסף לעיצוב המושך! בטיחות ונהיגה מהנה!

מהנדסי ומעצבי יונדאי השקיעו מאמצים רבים על מנת לתכנן ולעצב את הרכב ובייחוד את תא הנוסעים המרווח. שימוש באיכות חומרים גבוהה תורמת לנוחות ולבידוד הרעשים! המושבים מעניקים תמיכה מירבית לגב ולרגליים כך שגם בנסיעות ארוכות תרגישו בנוח.

עם תא מטען עצום בגודל 465 ליטר תוכלו להוביל חפצים גדולים במיוחד במיוחד כשהמושבים האחורים מתקפלים והופכים את תא המטען לגדול אפילו יותר!

במערכת המולטימדיה של האקסנס תוכלו למצוא כניסת יו.אס.בי מובנית בשידה הקדמית כדי לנגן מוזיקה ממקורות חיצוניים (אייפוד וסמארטפון).

מגן השמש תורם לאווירת הפאר וכולל כיס לאחסון כרטיסים וכמובן מראת איפור נוחה ואיכותית!
ישנו מקום רב לאחסון בצידי הרכב ובתא הכפפות המואר. המנוע יוצר מסגסוגת אלומיניום קלה ומצוידת במערכת לתזמון שסתומים רציף, עומד בתקן האירופאי לפליטת גזים מזהמים. גלגל ההגה נעזר בכוח חשמלי ומוט ההגה יספוג אנרגיה ויקרוס בזמן תאונה.  השלדה של האקסנט תפזר את עומס המכה ובהתנגשות חזיתית הכוח יתפצל לשלושה נתיבים על מנת שהשלדה תספוג את רוב הכוח ותשמור על הנוסעים בטוחים. בשילוב עם מערכות בקרת יציבות, ניהול בלימה, ומערכת לניהול יציבות הרכב, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את כל העזרה מטכנולוגיות היונדאי המתקדמות במקרה חירום.