מוסך: 9241*, אולם: 03-5700888

יונדאי i20

יונדאי i20 2017-11-30T11:51:15+00:00

בחלל הפנימי של ה-יונדאי i20 תקבלו תחושת מרחב יוצאת דופן, נוסעי הרכב יהנו ממושבים נוחים במיוחד ומרווח לרגליים שלא משאיר מקום לספק על העבודה המצוינת שעשו מהנדסי יונדאי.

חומרי הגלם המשומשים איכותיים מאוד והופכים כל נסיעה לתענוג אמיתי!

סביבת הנהג נוחה ומאפשרת גישה לכל בקרות האקלים ובקרות השמע בצורה נוחה מאוד, הנהג יזכה לצג מידע נוח שמציג בנוחות את נתוני הרכב בזמן אמת.

ניתן לכוון את המושב קדימה/אחורה וכמובן למעלה/למטה, כיוונן המשענות קל ונוח לכל יושבי הרכב, ואם תרצו להוביל חפצים גדולים, המושבים האחוריים מתקפלים ומאפשרים לפנות יותר מקום ולהעמיס המון ציוד.

היונדאי I20 גדושה בהמון הפתעות אבזור שיהפכו את הנסיעה שלכם למהנה במיוחד. הנהג יזכה לגלגל הגה שמצטייד בכפתורי שליטה על מערכת בקרת האקלים ומערכת בקרת השיוט (לדגמים אוטומטים בלבד).

שאר הנוסעים ברכב יהנו ממחזיקי כוסות נוחים ותא כפפות "מקרר" ! כן, תא הכפפות מעוצב ומאובזר כך שאפשר יהיה להנות ממשקה קר במהלך הנסיעה ללא חשש שיתחמם מה שיהפוך את חווית הנהיגה לעוד יותר מהנה!

המנוע של הרכב ירוק במיוחד ומתגאה ברמה נמוכה מאוד של פליטת מזהמים! מנוע 4 גלילים בנפח 1.25 ליטר שמספק 84 כ"ס בגרסה הידנית ו100 כ"ס בגרסה האוטומטית. בין שאר המערכות ניתן למצוא את מערכת בקרת האחיזה, מערכת בקרת יציבות ומערכת בלימה. בבחינה הבטיחותית הרכב זוכה ליתרונות רבים, עם כלוב קשיח ומערכות הגנה אקטיביות ופסיביות, הנוסעים ברכב יקבלו הגנה מירבית בעת תאונה, 6 כריות אוויר, מניעת נעילת הגלגים ושליטה באחיזה בעת כביש רטוב. פגוש הרכב בנוי כך שיספוג הרבה אנרגיה וישמור על הנוסעים ברכב במקרה של פגיעה ברכב / בהולך רגל וימזער את נזקי הפגיעה בגוף וברכוש.