מוסך: 9241*, אולם: 03-5700888

יונדאי סנטה פה

//יונדאי סנטה פה
יונדאי סנטה פה 2017-11-30T12:10:29+00:00

יונדאי לקחו את רכב השטח המצליח שלהם, הסנטה פה ושדרגו אותו עם עיצוב מרשים במיוחד, בנוסף למנוע GDI המכונית נותנת ביצועים מיוחדים. בנוסף לכך, יונדאי השקיעו בעיצוב ובבטיחות עד כדי כך שהסנטה פה ימשוך את העין לאן שלא יפנה!

שילוב של טכנולוגיות עתידניות והנדסה מתקדמת מביאה את הסנטה פה לתת לך חיים נוחים ומגוונים יותר מאי פעם!
לסנטה פה עיצוב מרהיב אצל הנהג ובתא הנוסעים! היתרון בכך, בין אם תרצו לצאת לשטח או בדרך לעבודה, הסנטה פה תענה על כל הצרכים שלכם ושל משפחתכם! למשל, ניתן לקבל את המושבים האחוריים ביחס 4:2:4 כדי להוביל ציוד גדול ומטען ועדיין משאיר מספיק מקום לנסיעה נוחה ורגועה!

בהקשר לנסיעה עצמה, הנהיגה בסנטה פה היא חוויה בפני עצמה! עם מערכת הנעה כפולה WD4 ומערכת הסיוע ESC שנועדה לצמצם את הסיכוי לירידה מהנתיב במקרה שנכנסת לפניה במהירות גבוהה מדי, מה המערכות עושות? מערכת ההנעה הכפולה מעבירה כוח לצמיגים האחוריים וביחד עם מערכת הESC שבולמת את הגלגל האחורי הפנימי.
כמו כן, מערכת DBC ששולטת בצורה אוטומטית על מהירות הרכב כאשר יורדים בירידה תלולה
בנוסף להכל, מערכת FLEX STEER שתאפשר לכם לבחור בין 3 מצבי נהיגה בהתאם להעדפותיכם כשהכפתורים לשינוי המצב נמצאים על ההגה.

טכנולוגיות הבטיחות ביונדאי חורטות על דגלן את בטיחות הנוסעים והולכי הרגל, כדי למזער את הפגיעה בנוסעים במצב של תאונה יונדאי הכניסו 7 כריות אוויר! לנהג, לנוסע הקדמי, ברכי הנהג, 2 כריות צד ו2 כריות וילון! מערכת בקרת הירידה במדרון תשלוט אוטומטית במהירות הירידה, היא "תשתלט" על הבלמים ותשחק איתם כדי לקבוע את המהירות הקבועה והבטוחה ביותר בירידה. כמו כן, היונדאי סנטה פה מציודת במערכת בקרת אחיזת, מערכות בלימה וכמובן קורות מחוזקות ופגושים סופגי אנרגיה.