מוסך: 9241*, אולם: 03-5700888

יונדאי אלנטרה

//יונדאי אלנטרה
יונדאי אלנטרה 2017-11-30T11:58:31+00:00

יונדאי אלנטרה מציבה סטנדרטים חדשים בכל הנוגע למכוניות משפחתיות, חרטה על דגלה את החדשנות בבסיס הביצועים ושיפרה משמעותית 5 תחומים מרכזיים: ביצועים, אמינות ועמידות, נוחות ואחיזת כביש, בידוד רעשים ורעידות בטיחות!

הרכב מוציא יותר כ"ס בסל"ד נמוך שהופך את חווית הנהיגה לנוחה וכיפית במיוחד. האלנטרה החדשה מציעה מרחב שליטה וחווית משתמש גבוהה, כאשר היא משלבת בין מערכות המולטימדיה והשליטה ברכב המוקרנים וממוקדים בנהג ופונים לעברו. תא הנוסעים מרווח מאוד ומקבל המון חללי אחסון שימושיים!

יונדאי אלנטרה החדשה מציעה את מערכת המולטימדיה המוכרת של יונדאי וברמת הנוחות מוסיפה המון כמו פתחי מיזוג למושבים האחוריים, אפשרות גלישה לכל יושבי הרכב, מצלמת נסיעה לאחור ובורר מצבי נהיגה. ברמת הגמור סופרים יושבי הרכב יזזכו לגג שמש חשמלי, תאורת יום ומערכת בקרת אקלים מפוצלת.

יונדאי אלנטרה החדשה מצוידת גם במערכת מוביליי. שילדת האלנטרה חוזקה, כמו גם המרכב ובתוספת 7 כריות אוויר מגנה על כל הנוסעים!
מערכות בטיחות מתוחכמות מצאו את דרכן אל האלנטרה, מערכות בקרת יציבת, בקרת משיכה, מניעת התהפכות, סיוע בזינוק בעליה, בקרת לחץ אוויר בצמיגים, מצלמה אחורית ומערכת מוביליי