מוסך: 9241*, אולם: 03-5700888

יונדאי איוניק

//יונדאי איוניק
יונדאי איוניק 2017-11-30T12:00:46+00:00

יונדאי איוניק הינה אחת המכוניות האווירודינמיות ביותר בשוק. עם הקפדה על העיצוב ואבזור החלל הפנימי המרווח עד הפרטים הקטנים ביותר, מביאים את הרכב לחווית הנהיגה האידיאלית.

עיצוב הגה קטום, מוסיף מראה ספורטיבי ומקל על הכניסה והיציאה ממושב הנהג,. המנוע של האיוניק משתמש בהזרקת דלק ישירה בנפח 1.6 ליטר שמשתלב יחד עם מנוע חשמלי מתקדם. הספק משולב: 144 כ"ס, הנעה קדמית ותיבת 6 הילוכים.

מערכת ניהול האנרגיה המתקדמת של האיוניק אוספת ומנתחת מידע תוך כדי נהיגה, חלק מהנתונים שהיא אוספת הם מסלולי נהיגה, סגנון נהיגה והרגלי הנהג על מנת להתאים את הביצועים לחיסכון מירבי של האנרגיה.

האיוניק היא יעילה וחסכונית, מתניעים את הרכב בלחיצת כפתור ונהנים מהשקט! ויותר מכך, אתם נהנים מהחיסכון! כאשר תסעו במהירות גבוהה יותר, מנוע הבנזין ישתלב בצורה אוטומטית וחלקה עם המנוע החשמלי ויתן לכם חווית נהיגה מהירה וחסכונית.

האיוניק משתמשת בסגסוגת מתכת חזקה ומתקדמת שהורחבה לשימוש ב53% מחלקי השלדה! מה שמאפשר הפחתת משקל אך חוזק וקשיחות מרבית כדי לשמור עליכם בטוחים!

האיוניק מציודת גם במערכת בלימה אוטומטית של הרכב במצבי חירום, המערכת מזהה הולכי רגל ורכבים ומבצעת בלימה אוטומטית כדי להימנע מפגיעה.